Беланда: «Це жахливо: ми фізично «мертві», постійно бігаємо. Техніку так не покращиш»

Динамо Київ 7 Лютого, 16:20 7159
Беланда: «Це жахливо: ми фізично «мертві», постійно бігаємо. Техніку так не покращиш»      | 19-27
Марокканський півзахисник київського «Динамо» в інтерв'ю «C Mon Foot» розповів про свою адаптацію в Україні, тренування в Марбельї та можливі транфери до інших клубів.

Марокканський півзахисник київського «Динамо» в інтерв'ю «C Mon Foot» розповів про свою адаптацію в Україні, тренування в Марбельї, можливі транфери до інших клубів та про президента України Віктора Януковича.

- Здрастуйте, Юнес. Вас не здивував той факт, що Тремулінас залишив «Динамо"?

- Він хоче грати на чемпіонаті світу, йому потрібна ігрова практика, яку він не отримував у «Динамо». Гра в чотири захисника не зовсім підходить для Бенуа. Йому до душі більш атакуюча гра.

- Уже бувало так, що ви сиділи на валізах до останнього моменту, очікуючи переходу в інший клуб? Скільки разів на день вам тоді телефонував агент?

- Це складно. Зі мною таке відбувалося останні 2 роки. Агент набирав мене по 2-3 рази на день. Іноді навіть не знаєш, куди ти можеш відправиться.

- Кажуть, що ви могли перейти в інший клуб ще влітку 2012-го?

- Дійсно, це так. Я був близький до того, щоб залишити «Монпельє».

- Ви були близькі до того, щоб переїхати в Емірати?

- Так, я був близький до підписання контракту з «Аль-Джазірою».

- Як ви думаєте, чому у вас було так мало пропозицій? Керівництво «Монепльє» просило за вас дуже велику суму?

- Зовсім ні. Моя ціна тоді становила 8 мільйонів євро, а мене готові були відпустити навіть за 6, так як у мене була занадто висока зарплата, а у Франції збиралися ввести 75% податок. Я дійсно не розумів, чому до мене не проявляють інтерес за кордоном та інші клуби з Франції.

- Можливо, потрібно було ще трохи потерпіти?

- Ні, не думаю. Я цілий рік чекав, але так нічого й не вийшло. Правда були можливі варіанти з «Інтером» і «Фенербахче», які хотіли омолодити свої склади.

- Ви просили занадто велику зарплату?

- Ні. Просто не було жодної конкретної пропозиції.

- Напевно те, що в не перейшли в «Аль-Джазіру» - на краще?

- Звичайно. Гроші це добре, але коли ви по-справжньому любите футбол, вони не зроблять вас щасливими.

- Розкажіть про свій старт в Києві. На жаль, нам не так часто доводиться бачити новини про вас.

- Зізнаюся, що на початку було непросто. Але, на щастя, в команді є французький перекладач. Також у мене є особистий водій. Я намагався вивчити російську мову, але, вчитель говорив лише англійською та російською, тому довелося закинути цю справу. Найчастіше спілкуюся з франкомовними футболістами (Мбокані, Ідейє, Аруна). Також іноді розмовляю з португальцем Велозу, він трохи говорить нашою мовою.

- Ви живете в центрі міста, чи не так?

- Так. Київ дійсно гарне місто. Мені тут подобається.

- Зараз там проходять акції протесту. Чи не занадто багато заворушень?

- Так, тут незадоволені тим, що президент не підписав угоду з ЄС. Кажуть, що він краде гроші, укладаючи газові контракти з Росією. Народ вимагає його відставки.

- Це сильно впливає на життя у столиці?

- Ні, це відбувається на центральній вулиці міста. Мінус в тому, що там закриті магазини. А так, якщо туди не сунутися, то ризику немає.

- Як справи у вашої команди?

- У нас хороша команда, хоча першу половину сезону ми провели не найкращим чином. Але, потім ситуація покращилася. Зараз «Динамо» займає друге місце в чемпіонаті та поступається лише «Шахтарю». Що стосується мене, то в «Динамо» у мене роль плеймейкера, так само як в і «Монепльє».

- Вам, напевно, нудно без французьких ЗМІ?

- Так, є таке. Бракує каналу «Футбольний клуб» або «L'Equipe». Ми будемо грати проти «Валенсії» в Лізі Європи, напевно у Франції говоритимуть про нас.

- Кажуть, що після вдалої гри з ПСЖ (1:1), парижани зацікавилися вами.

- Після матчу до мене відправили Макелеле, щоб все обговорити, але угода так і не відбулася.

- Правда, що президент «Монпельє» просив за вас 40 мільйонів?

- Так. Тоді він поскупився.

- Після переходу в «Динамо» вам вдалося знову забити в стилі Паненки?

- Ні. Пенальті у нас пробиває Ярмоленко, потім Гусєв. А я третій.

- У Франції критикують гравців за те, що вони не викладаються на тренуваннях. Ви, як гравець, який виступає за кордоном, що можете сказати з цього приводу?

- Навіть не знаю в чому полягає ця проблема. В «Динамо» деякі гравці весь час скаржаться, але наш тренер Олег Блохін піклується про них. До речі, українці ніколи не скаржаться.

- Ваші тренування інтенсивніші ніж у Франції...

- Це жахливо. Ми постійно бігаємо. Це трохи проблематично, адже техніку так не поліпшиш...

- Як ви себе почуваєте фізично?

- Фізично - ми «мертві». Мені здається, це занадто. Наприклад, у Франції ми могли все тренування грати в тенісбол.

- Де б ви хотіли пограти після України?

- В Іспанії! Я б із задоволенням там пограв. Мені подобаються гарні газони, хороший футбол і сонце.