«Динамо» вимагає грошей за Теміле

Динамо Київ 7 Лютого, 16:42 1233
«Динамо» вимагає грошей за Теміле   | 19-27
Український гранд звернеться до УЄФА з проханням допомогти отримати компенсацію за колишнього «динамівця» Франка Теміле.

Український гранд звернеться до УЄФА з проханням допомогти отримати компенсацію за колишнього «динамівця» Франка Теміле.

Як повідомляє eurofutbol.it, «Динамо» спробує отримати компенсацію у «Біркіркару» - клубу, до якого нігерієць перейшов на правах вільного агента минулого літа. Справа в тому, що Франк є вихованцем «біло-синіх», і, відповідно до правил УЄФА, «Динамо» належить певна сума за перехід гравця в інший клуб.

Нагадаємо, що нігерієць прибув в «Динамо» в 2009 році. На той момент йому було 19 років. За весь час проведений в стані «біло-синіх» Франк зіграв лише в одному офіційному матчі киян.