У матчі аматорського турніру з футзалу в Харкові між командами «Viva Cup» та «PVM» трапився неприємний інцидент.
Тренер одного з клубів-учасників Роман Перадзе, який раніше був президентом футзального клубу «Моноліт», залишився незадоволений діями арбітра Василя Черничка та завдав йому удар в обличчя.
Рефері одразу ж впав на паркет, а Перадзе ще раз завдав удару по вже лежачому опонентові, але промахнувся, пише «Сегодня».
Гра відразу була зупинена, а команді, тренер якої виявив агресію, присуджено технічну поразку. Втім, на цьому справа, швидше за все, не закінчиться.
Обережно: на відео присутня нецензурна лексика.