Михайло Фоменко: «Ще будемо переглядати матчі збірної США»

Динамо Київ 7 Лютого, 18:24 569
Михайло Фоменко: «Ще будемо переглядати матчі збірної США»     | 19-27
Головний тренер збірної України Михайло Фоменко розповів про своє перебування в Ізраїлі та про плани підготовки українців до товариській зустрічі проти збірної США, яка відбудеться 5-го березня.

Про враження від Об'єднаного Суперкубка:

«Все пройшло на хорошому рівні, команди продемонстрували гідний футбол. У гравців поки різний ступінь готовності. «Шахтар» приймає участь в Лізі Європи, тому гравці вже досягли хороших фізичних кондицій, «Металісту» ж поки нікуди поспішати. У них ще є час підготуватися до весняної частини сезону.

Турнір проходив у хороших умовах, при нормальному суддівстві. Погода теж не підвела, тому, вважаю, і організатори, і учасники, і глядачі отримали задоволення від цих змагань. Тепер хотілося б, щоб усі гравці підійшли до тренувального збору та товариської зустрічі зі збірною США в хорошій формі та без травм», - сказав Фоменко в інтерв'ю офіційному сайту ФФУ.

Про новачків у збірній:

«Ще поки рано про це говорити, у нас ще є час, щоб визначитися з гравцями. Ми поки спостерігаємо за футболістами, визначаємося, кого можна було б викликати до табору національної команди. Коли підійде термін -.. Приймемо остаточне рішення».

Про можливих суперників у відборі до Євро-2016:

«З футболістами про майбутнє жеребкування розмов не було. Хто випаде в суперники, з тими і будемо грати».

Про підготовку до матчу зі збірною США:

«Ми ще будемо переглядати матчі суперника, тому будуватимемо нашу підготовку, виходячи з цих матеріалів».