Колумбійський нападник київського «Динамо» Андрес Ескобар продовжить свою кар'єру у ФК «Даллас» (США). Цю інформацію підтвердив представник гравця Рауль Рамірес, повідомляє колумбійське видання El País.
Клуби домовились, що 22-річний футболіст перейде в техаську команду на засадах оренди з правом викупу. Як розповів Рамірес, договір оренди розрахований на один сезон, тобто до кінця 2014-го року.