Як тренер Хоффенхайма влучив у вболівальника пляшкою, а потім публічно вибачився

Світовий футбол 29 Жовтня, 22:14 959
Як тренер Хоффенхайма влучив у вболівальника пляшкою, а потім публічно вибачився | 19-27
Головний тренер Хоффенхайма Юліан Нагельсманн відзначився необачним вчинком у матчі проти менхенгладбахської Борусії (1:3)

30-річний німецький фахівець Юліан Нагельсманн, розлючений грою своїх підопічних, у розпачі жбурнув пляшку у бік трибун та поцілив в голову літньому вболівальнику.

Однак до честі Нагельсманна після гри він вибачився за свій вчинок. «Це був дурний вчинок. Я хотів кинути пляшку в стіну, шкода, що все так вийшло. Я не хотів потрапити в вболівальника», – цитує тренера Bild.