Сьогодні наша команда проведе перший контрольний матч на другому зборі в Іспанії.
Гра проти варшавської «Легії» відбудеться в містечку Ла Кала де Міхас, що також знаходиться на узбережжі Коста дель Соль за півгодини їзди від готелю «Don Pepe», в якому зупинилися динамівці. Грати нашим хлопцям прийдеться, можна сказати, на «чужому» полі, адже Міхас є резиденцією польського клубу .
Вчора наші суперники провели свій перший спаринг на другому зборі і поступилися румунському клубу «Оцелулу» - 0:2 (голи: Cіргі 34, Маркіньос, 38).
Гру (епізод на фото) підопічні Хеннінга Берга провели в такому складі: Косьяк, Берешінскі, Досса Жуніор, Астис, Бржишскі, Врдольяк, Лукасік, Кухарчик (Гільєрме, 61), Радович (Пінто, 76), Ояма, Двалішвілі (Аугусто, 69) .
Сьогоднішня зустріч розпочнеться о 16:30 за місцевим часом (17:30 за київським). Динамівці зіграють у комплекті білого кольору, а варшав’яни - зеленого.
Про трансляцію буде згодом повідомлено на нашому сайті.