УЄФА оштрафував «Шахтар»

Футбол України 31 Жовтня, 08:25 2664
УЄФА оштрафував «Шахтар»  | 19-27
Донецький клуб має виплатити штраф у розмірі 12 тисяч євро.

Як повідомляє офіційний сайт УЄФА, донецький «Шахтар» оштрафований комітетом із контролю, етики та дисциплінини на 12 тисяч євро за використання його вболівальниками піротехніки під час матчу 1-го туру Ліги чемпіонів з італійським «Наполі», який відбувся 13 вересня в Харкові на ОСК «Металіст».

Нагадаємо, що вже завтра «гірники» в 3-му турі групового раунду Ліги чемпіонів у Харкові приймуть «Фейєноорд».