Андерсон Насралла: «Дуду нещасливий в Києві»

Динамо Київ 8 Лютого, 11:01 1180
Андерсон Насралла: «Дуду нещасливий в Києві»    | 19-27
Агент бразильського півзахисника «біло-синіх» в інтерв’ю португальським ЗМІ повідомив, що Дуду бажає покинути «Динамо».

«Дуду не подобається в «Динамо». Його не влаштовує хід речей та розвиток його кар’єри в Києві. Він там не щасливий. «Греміу» зацікавлений у послугах Дуду, тому вони мають погодитися на умови «Динамо». Зараз ми якраз узгоджуємо деталі угоди», - цитує агента Дуду Андерсона Насралла Globoesporte.com.