«Наполі» наклав на фанатів «Манчестер Сіті» одну з найабсурдніших заборон в історії футболу

Світовий футбол 1 Листопада, 19:21 1213
«Наполі» наклав на фанатів «Манчестер Сіті» одну з найабсурдніших заборон в історії футболу | 19-27
​Неполітанський клуб заборонив уболівальникам команди Гвардіоли проходити на матч 4 туру Ліги чемпіонів у Неаполі з ременем до штанів.

Якщо якийсь фанат Манчестер Сіті прийде на матч у штанах, які підтримуватиме пасок, він змушений буде здати його охороні на вході стадіону «Сан-Паоло».

«Це якесь божевілля! Мені відомо, що у них були проблеми з фанатами Наполі, які використовували ремінь для штанів у бійках, але до чого тут ми?» – обуруються вболівальники Сіті, які ризикують залишитись без штанів у момент, коли стрибатимуть з радощів.

«У цій Лізі чемпіонів завжди щось придумують проти нас. Нам забороняють то гудіти, то проходити на стадіон, а тепер ще й ремені», – цитує секретаря клубу фанатів Ман Сіті Daily Mail.

Ця заборона трапилась у той самий час, коли винесли вирок проти хулігана, який вболіває за Наполі. 25-річний син юриста Джанлука Дель-Прато напав на 3-х вболівальників Сіті після попереднього матчу ЛЧ на «Еттіхад» у Манчестері. У результаті хлопець поранив 3-х осіб, серед яких батько із 17-річним сином. Джанлука вів подвійне життя і був членом однієї з неаполітанських груп хуліганів. Суд присудив йому 5 місяців тюремного ув'язнення.

Нагадаємо, матч 4 туру Ліги чемпіонів Наполі – Манчестер Сіті відбудеться сьогодні о 21:45.