Тренер «Валенсії»: «Немає сенсу думати про Єврокубки, як про головну мету»

Динамо Київ 8 Лютого, 19:22 902
Тренер «Валенсії»: «Немає сенсу думати про Єврокубки, як про головну мету»    | 19-27
Головний тренер «Валенсії» зазначив, що перемога над «Бетисом» збільшує впевненість його гравців, як в індивідуальному, так і в командному плані, але Ліга Європи поки не є приорітетним варіантом для іспанців.

Тренер «Валенсії», Хуан Антоніо Піцці, заявив сьогодні після перемоги своєї команди над «Бетисом» (5:0), що немає сенсу думати про єврокубки, як про головну мету та що найважливіше те, що дана перемога збільшує індивідуальну та колективну впевненість «кажанів».

«У першому таймі у нас були непогані моменти. Рахунок матчу було відкрито після стандарту. З того моменту ми почали грати активніше за нашого суперника, а фінальний результат додає нам впевненості».

«Помалу ми виходимо з кризи та поступово будемо намагатися повернутися до того місця, до того рівня гри, на якому, ми вважаємо, повинна знаходитись «Валенсія», - сказав іспансько-аргентинський тренер.