6 гравців «Спартака U-19» ганебно симулювали травми, забивши гол «Севільї» в компенсований час

Світовий футбол 2 Листопада, 08:47 877
6 гравців «Спартака U-19» ганебно симулювали травми, забивши гол «Севільї» в компенсований час | 19-27
​Гравці «Спартака U-19» відзначилися неспортивною поведінкою у виїзному матчі Юнацької Ліги УЄФА проти «Севільї U-19».

На 90+2 хвилині матчу російська команда зуміла вирвати нічию (3:3), але після цього епічно порушила норми фейр-плей. Одразу шість гравців «Спартака», включно з голкіпером, повалились на газон, симулюючи травми, інформує Marca.

З допомогою арбітра та під образливі вигуки з боку іспанських фанів російські футболісти таки піднялися на ноги і зуміли втримати позитивний для себе результат.