Ультрас «Наполі» напали на вболівальників «Манчестер Сіті»

Динамо Київ 2 Листопада, 14:23 999
Ультрас «Наполі» напали на вболівальників «Манчестер Сіті» | 19-27
​Не зумівши порадіти рахунку на табло, ультрас «Наполі» вирішили відігратися на фанатах «Ман Сіті».

За повідомленнями італійських ЗМІ, група неаполітанських ультрас переслідувала кількох британських уболівальників, а коли ті забігли в піцерію - почали закидати її камінням.

Ультрас Наполі напали на вболівальників Ман Сіті - изображение 1

Власник закладу, який вибіг назовні і спробував вгамувати буйних фанатів, зазнав нападу і йому зламали ніс.

Ультрас Наполі напали на вболівальників Ман Сіті - изображение 2

Чи послідує за цим інцидентом якесь розслідування і санкції відповідних органів, поки не повідомляється.