23-річний воротар вийшов у стартовому складі «Динамо» на матч Ліги Європи проти «Янг Бойз», витіснивши Максима Коваля. Для Бущана цей матч став дебютним за «біло-синіх» у єврокубках.
Відзначимо, що молодий голкіпер «Динамо» наразі зіграв за київський клуб 2 матчі у всіх турнірах, пропустивши 3 голи.
А Віталій Буяльський, який забив гол на 70 хвилині, вже через 6 хвилин отримав жовту й не зіграє в наступному матчі з «Скендербеу» через дискваліфікацію.