Бущан дебютував за «Динамо» у єврокубках, а Буяльський пропустить матч із «Скендербеу»

Динамо Київ 2 Листопада, 19:42 1062
Бущан дебютував за «Динамо» у єврокубках, а Буяльський пропустить матч із «Скендербеу» | 19-27
Голкіпер «Динамо» Георгій Бущан зіграв перший матч за київську команду у єврокубках.

23-річний воротар вийшов у стартовому складі «Динамо» на матч Ліги Європи проти «Янг Бойз», витіснивши Максима Коваля. Для Бущана цей матч став дебютним за «біло-синіх» у єврокубках.

Відзначимо, що молодий голкіпер «Динамо» наразі зіграв за київський клуб 2 матчі у всіх турнірах, пропустивши 3 голи.

А Віталій Буяльський, який забив гол на 70 хвилині, вже через 6 хвилин отримав жовту й не зіграє в наступному матчі з «Скендербеу» через дискваліфікацію.