Київське «Динамо» провело у Берні два різні тайми. Якщо у першому кияни програли боротьбу швейцарцям та майже нічого не створили біля воріт «Янг Бойз», то у другому «біло-сині» діяли значно краще.
У першому таймі найбільш реальну нагоду для взяття воріт мали господарі поля – на 17 хвилині м’яч після удару Нсаме влучив у стійку. У «біло-синіх» такий момент був у Мораєса, який ефектно пробив п’ятою поміж ніг голкіперу, але захисник вибив кулю з лінії воріт. Проте, якщо брати до уваги весь тайм, то «Янг Бойз» домінував на полі та не підпускав «Динамо» до своїх воріт, демонструючи надійну гру у захисті.
Статистика першого тайму:

Ситуація змінилася після перерви. Кияни вже традиційно на початку другого тайму значно додали в атаці та почали створювати небезпечні моменти. Можливо, розмова тренерського штабу у перерві, можливо, на гру Динамо вплинули інші причини, але команда Олександра Хацкевича перехопила ініціативу, намагаючись відкрити рахунок.
На 63 хвилині Буяльський забив гол, але суддя не зарахував це взяття воріт через офсайд. Втім, з другої спроби кияни таки досягли бажаного результату. Віталій Буяльский класно пробив з лінії штрафного майданчика у правий кут – суддя вказав на центр. Таким чином, м’яч 24-річного півзахисника став переможним для киян, а головне – гарантував «Динамо» єврокубкову весну.
Додамо, що кінцівка матчу була дуже напружена, адже «Янг Бойз» мав кілька хороших моментів, проте голів у протистояння глядачі більше не побачили.
Ліга Європи. Груповий етап, 4 тур
«Янг Бойз» 0:1 «Динамо»
Гол: Буяльський, 70
Статистика матчу:
Огляд матчу: