«Динамо» першим з усіх учасників Ліги Європи пробилося в 1/16 фіналу!

Динамо Київ 2 Листопада, 20:41 1620
«Динамо» першим з усіх учасників Ліги Європи пробилося в 1/16 фіналу! | 19-27
Після перемоги над «Янг Бойз» в матчі четвертого туру групового раунду Ліги Європи «Динамо» достроково гарантувала собі путівку в плей-офф.

Відзначимо, що «Динамо» стало першим учасником 1/16 фіналу! Жеребкування цієї стадії заплановано на 11 грудня. Матчі відбудуться 15-го і 22 лютого 2018 року.

Додамо, що для київського клубу це п'ята участь у груповій стадії Ліги Європи. Раніше він двічі займав перше місце (після чого доходив до чвертьфіналу, поступившись «Бразі» і «Фіорентині») і один раз - друге (в 1/16 фіналу програв «Валенсії»). В одному випадку «біло-сині» припинили боротьбу, фінішувавши третіми. У нинішньому випадку «Динамо» буде в групі першим або другим.