Відзначимо, що «Динамо» стало першим учасником 1/16 фіналу! Жеребкування цієї стадії заплановано на 11 грудня. Матчі відбудуться 15-го і 22 лютого 2018 року.
Додамо, що для київського клубу це п'ята участь у груповій стадії Ліги Європи. Раніше він двічі займав перше місце (після чого доходив до чвертьфіналу, поступившись «Бразі» і «Фіорентині») і один раз - друге (в 1/16 фіналу програв «Валенсії»). В одному випадку «біло-сині» припинили боротьбу, фінішувавши третіми. У нинішньому випадку «Динамо» буде в групі першим або другим.