Післяматчева прес-конференція тренера «Янг Бойз»

Динамо Київ 2 Листопада, 21:17 4993
Післяматчева прес-конференція тренера «Янг Бойз» | 19-27
Вашій увазі післяматчева прес-конференція головного тренера «Янг Бойз» Аді Хюттера.

- Вітаю «Динамо» з перемогою. Що стосується нашої гри, вона мене розчарувала. Сподобалися тільки перші 20-25 хвилин, але потім ми зменшили темп. Хоча ми подали більше кутових і частіше били по воротах. Поразка стала дуже гіркою для нас. Наша ситуація в групі погіршилася, тепер нам потрібні дві перемоги. якщо ми хочемо вийти в плей-офф.

- Чим вас сьогодні здивувало «Динамо»?

- Особливо не здивувало. Мене цікавило тільки, буде грати Мбокані або Мораєс. А буде в обороні Хачеріді або Віда, мене не хвилювало. Ми були готові до будь-якої розстановки суперника.