Євген Хачеріді: «У перерві з Хацкевичем була жорстка розмова»

Динамо Київ 2 Листопада, 21:37 1850
Євген Хачеріді: «У перерві з Хацкевичем була жорстка розмова» | 19-27
Захисник «Динамо» Євген Хачеріді прокоментував перемогу над «Янг Бойз».

- Була важлива гра. Ми невдало провели минулий виїзний матч, хотіли відігратися. Слава Богу, що ми виграли. будемо з хорошим настроєм готуватися до наступної гри.

- Чому в Лізі Європи хороші результати, а в чемпіонаті не дуже?

- У чемпіонаті ми втратили дуже багато очок в тих матчах, де повинні були вигравати. З тієї ж «Зорею», з «Карпатами». Але все одно будемо боротися. В єврокубках нам хоч десь і везе, я вважаю, що ми заслужено на першому місці.

- Як оціниш дебют Бущана.

- Молодець, зіграв на нуль, пару раз відбив.

- Результат по грі або пощастило?

- Не сказав би, що пощастило. Так, перший тайм був не найкращим. У перерві нам підказали, і у нас щось стало виходити. Стали краще тримати м'яч, створювати хороші моменти. Той же Кравець був. А у «Янг Бойз» майже нічого не було. Вони почали вантажити м'яч в штрафну. Жора тільки один раз помилився, коли йому віддали пас назад. Може, вони на гол награли, але не більше.

- Тобто тренер підібрав потрібні слова?

- Ми жорстко поговорили, але нічого.