Суперником виступить чемпіон Швеції 2012 року «Ельфсборг».
Гру в тренувальному центрі Бенаавіс заплановано на 18.00 за місцевим часом, але через шторм, який очікується в другій половині дня, поєдинок за домовленістю сторін вирішено було провести в 11.30 (12.30 за київським часом).
Шведи перед зустріччю з «Динамо» зіграли внічию 0:0 зі «Стяуа» (Бухарест ) і серйозно налаштовуються на матч з нашими хлопцями.
- «Динамо» (Київ) є набагато жорсткішою командою ніж «Стяуа». Наскільки я знаю, вони виставлять проти нас свій основний склад. Це здорово, так як ми будемо грати проти сильних футболістів і зможемо визначити наші можливості, - повідомив нашим колегам з офіційного сайту «Ельфсборг» найдосвідченіший гравець шведів, 37-річний Андерс Свенссон (146 матчів, 21 гол за збірну Швеції).
У майбутній зустрічі динамівці зіграють в білому комплекті форми, а шведський клуб в жовтих футболках і чорних трусах.
В день гри з ранку і до самого вечора небо буде похмурим. Дрібний дощ буде йти весь час. Температура повітря складе +9 °C.