— У нас дуже сильна група, але «Динамо» добре грає в кожному матчі. Ми маємо високий рівень концентрації в кожному протистоянні. Я переконаний, що ми заслужили вийти у плей-оф за два тури до завершення матчів групового етапу Ліги Європи.
Зараз нам потрібно зосередитись на наступних матчах. Якщо такий футбол ми демонструватимемо і надалі, то досягнемо дуже хороших результатів», – сказав Мораєа ESPN.
Жуніор Мораєс: «Динамо» заслужило вихід у плей-офф Ліги Європи»
Бразильський форвард київського «Динамо» дав коментар вітчизняним ЗМІ з приводу виходу «біло-синіх» в плей-офф Ліги Європи.