Володимир Шепелєв - про перемогу над «Ворсклою»

Динамо Київ 5 Листопада, 20:09 1078
Володимир Шепелєв - про перемогу над «Ворсклою» | 19-27
Півзахисник «Динамо» Володимир Шепелєв в програмі «Профутбол» прокоментував перемогу над «Ворсклою» (2:1).

- Вважаю, що ми провели не найкращу гру, тому що у наших воріт було багато моментів. Ну і ми багато не забили. Будемо працювати.

- Скільки «Динамо» могло забити?

- Я вважаю, що могли забити ще два м'ячі.

- Де знаходили мотивацію?

- Вона завжди є. «Динамо» - такий клуб, що без мотивації тут нічого робити.