- Вважаю, що ми провели не найкращу гру, тому що у наших воріт було багато моментів. Ну і ми багато не забили. Будемо працювати.
- Скільки «Динамо» могло забити?
- Я вважаю, що могли забити ще два м'ячі.
- Де знаходили мотивацію?
- Вона завжди є. «Динамо» - такий клуб, що без мотивації тут нічого робити.