Вацко: На «Металіст» чекає те, через що вже пройшли «Динамо» та «Шахтар»

Динамо Київ 10 Лютого, 09:29 956
Вацко: На «Металіст» чекає те, через що вже пройшли «Динамо» та «Шахтар»    | 19-27
Відомий український коментатор поділився своїми думками стосовно нинішньої проблемної ситуації у харківському клубі.

Відомий український коментатор поділився своїми думками стосовно нинішньої проблемної ситуації у харківському клубі.

- Безперечно, проблемних ситуацій у «Металіста» цієї зими забагато. Ці всі випадки я розглядаю як один із етапів становлення клубу-гранда. Через це уже пройшли «Динамо» з «Шахтарем», які свого часу теж страждали від «поствідпускного» непрофесіоналізму латиноамериканців.

Виникає дуже тонкий момент в управлінні командою. І дуже цікаво, як клуб вийде із цієї ситуації. Ще одне випробування для Арнесена як спортивного директора. Я вважаю, що ця зима повинна стати для «Металіста» уроком, - сказав Вацко своїй конференції на сайті на matchday.com.ua.