Нагадаємо, вчора у Києві відбулася бійка між ультрас «Родичі» та «Сегедка».
Як повідомляє відділ комунікації поліції Києва, спочатку на місці подій були затримані 30 осіб, а згодом – ще 49 правопорушників. Усіх їх доставили до управління поліції у Голосіївському районі столиці.
«За попередньою інформацією, конфлікт виник між вболівальниками спортивних клубів. Фанати домовилися про зустріч у конкретному місці, після чого почали з'ясовувати стосунки», – вказали у поліції.
Правоохоронці встановили особисті дані усіх учасників конфлікту, на частину з них склали адміністративні протоколи за ст. 173 (дрібне хуліганство) та ст. 185 (злісна непокора законному розпорядженню або вимозі поліцейського, члена громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону, військовослужбовця) Кодексу України про адміністративні правопорушення та відпустили.
Окрім того, троє людей звернулися за медичною допомогою. На цей час у лікарні перебуває один чоловік, двоє інших залишили медичний заклад.
Відомості про подію внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Розпочато кримінальне провадження за ч. 2 ст. 296 (хуліганство). Санкція статті передбачає покарання – до 4 років позбавлення волі. У рамках досудового розслідування діям учасників бійки буде надана правова оцінка.