Сидорчук вирушив на операцію до Барселони, а Буяльський - на консультацію до Німеччини

Динамо Київ 6 Листопада, 17:41 656
Сидорчук вирушив на операцію до Барселони, а Буяльський - на консультацію до Німеччини | 19-27
Після матчу 15-го туру «Динамо» - «Ворскла» кілька футболістів нашої команди отримали ушкодження різного ступеня складності.

Детальніше про футболістів, які розпочали курс реабілітації, а також про тих, хто продовжує відновлюватися, розповів головний лікар «Динамо» Леонід Миронов:

«У Гармаша невелика м'язова травма верхньої третини передньої поверхні стегна - лікування Дениса займе від 7-ми до 10-ти днів. У вівторок він повертається з розташування збірної на лікування.

Буяльський отримав сильний удар гомілкостопа - Віталік також не зможе взяти участь у матчі збірної України, він 7-го листопада летить на консультацію до Німеччини, після якої відразу повернеться до Києва.

У Корзуна проблеми з пахами, а саме, запалення. Інформація про розрив м'яза недостовірна. Просто від штучного поля в Берні дала про себе знати стара проблема.

Кравець продовжує лікування - у нього пошкодження бокової зв'язки колінного суглоба - це також рецидив старої травми. Артем пропустить приблизно близько місяця.

Сидорчук в понеділок полетів до Барселони. Він повинен був здати аналізи, і, швидше за все, завтра йому зроблять операцію - артроскопію, після якої буде чітко відомо, яке у нього пошкодження, і яким буде термін відновлення.

Бурда повернувся після операції і ґрунтовного курсу реабілітації, зараз проходить лікування на клубній базі».