У колишнього футболіста київського «Динамо» Мілоша Нінковіча і його дружини Деяни народилася друга донька, повідомляєKurir. Батьки вирішили назвати дівчинку Доротеєю.
Радісна звістка застала сербського півзахисника в Словенії, де він готується до другої частини сезону з «Црвеною Звездою».
Одноклубники відразу кинулись вітати товариша по команді.
- Перша моя донька Ангеліна також народилася під час тренувального збору, тоді ще з київським «Динамо». І от тепер Доротея теж з'явилась на світ під час підготовки до чемпіонату. Я щиро сподіваюся, що третьою нашою дитиною буде хлопчик, й що тоді я вже точно буду поруч зі своєю дружиною, - усміхаючись, прокоментував радісну подію Мілош.

