Динамівці отримали три вихідних

Динамо Київ 7 Листопада, 15:22 1007
Динамівці отримали три вихідних | 19-27
Через матчі збірних у календарі виступів «Динамо» виникла двотижнева пауза.

Виконавці які залишилися в Києві отримали від Олександра Хацкевича три вихідних і зберуться в Кончі-Заспі у четвер у другій половині дня. Для комплекту гравців при проведенні тренувань, на цьому тижні перший і молодіжний склади будуть об'єднані. На відміну від вересня і жовтня, коли в паузі на збірні у «Динамо» були контрольні гри, цього разу команда обмежиться тренуваннями і, можливо, двосторонньої грою.

Нагадаємо, в нинішньому році «Динамо» залишається провести сім матчів:

18.11. УПЛ. «Зірка» - «Динамо»
23.11. ЛЄ. «Скендербеу» - «Динамо»
26.11. УПЛ. «Сталь» - «Динамо»
29.11*. КУ. «Десна» - «Динамо»
02.12*. УПЛ. «Динамо» - «Маріуполь»
07.12. ЛЄ. «Динамо» - «Партизан»
09.12*. УПЛ. «Олександрія» - «Динамо»
* - базова дата матчу