«Динамо» необхідний елітний тренер і, швидше за все, іноземець»

Динамо Київ 7 Листопада, 15:59 3370
«Динамо» необхідний елітний тренер і, швидше за все, іноземець» | 19-27
Колишній тренер «Шахтаря», «Дніпра» і «Зірки» Микола Федоренко - про причини проблем нинішнього «Динамо».
«За киян вболіваю з дитинства, для мене це елітний клуб, справжній бренд! Але зараз клубу не вистачає дуже багато чого, починаючи від тренерського штабу. Ні, Олександр Хацкевич - хороший хлопець, я проти нього нічого не маю. Але, є таке відчуття, що команді необхідний елітний тренер. І, швидше за все, іноземець, оскільки всі елітні українці в Києві вже працювали.

Плюс, як мені здається, в команді страждає селекція. По-моєму краще купити 2-3 класних легіонерів, ніж 4-6 посередніх. Загальна картина гри відразу зміниться на краще. Буяльский, Шепелєв, Циганков - хлопці дуже непогані. Але їм банально не вистачає досвіду. Заграти на такому рівні з листа, тільки потрапивши в основу з дубля, здатні тільки супер-таланти - такі як Блохін або Шевченко. А молоді необхідно набити шишки, пообтертися, і тоді вже вони вийдуть на якісно інший рівень», - цитує Федоренка «Спорт-Экспресс в Украине».