Віктор Леоненко: Ярмоленко - тупий, у Мбокані немає голови на плечах, а Блохіна взагалі не розумію. ВІДЕО

Динамо Київ 10 Лютого, 15:22 3313
Віктор Леоненко: Ярмоленко - тупий, у Мбокані немає голови на плечах, а Блохіна взагалі не розумію. ВІДЕО    | 19-27
Віктор Леоненко у своєму стилі проїхався по окремих гравцях «Динамо», розкритикував головного тренера та наїхав на президента київського клубу.

- Зараз хочеться, щоб більше наших футболістів забивали. Девіч таки не наш. Селезньов ще там старається. Артемко Мілевський зараз в Майамі, я б хотів, щоб він грав, але щось йому все лінь. Хоча років йому вже чимало. Але, заб'є 100 м'ячів, я буду тільки радий, сам йому вручу приз. Я ж проти Мілевського нічого не маю. Я зараз проти Ярмоленка. Так не можна поводитися. Я не даремно сказав, що він дурний. Навіть не так, він тупий. І тут радше Суркіс винен. Тому що штрафи повинні бути такі, щоб людина не пуляла м'яч на 91-й хвилині, вихоплюючи собі жовті та червоні картки, і потім пропускати матч з «Валенсією». А потім Блохін скаже, як завжди, що у нього немає основних двох гравців. Що Мбокані (стукає об стінку), що Ярмоленко (також стукає об стінку). А винен у всьому товариш Суркіс. Якщо у цих людей немає голови на місці, то штрафуй їх, щоб не було таких дурних жовтих і червоних карток.

Щодо участі українських команд в Лізі Європи.

- Хто залишиться? «Шахтар» повинен залишитися. Якщо «Тоттенгему» не потрібно буде, то у «Дніпра» шанси хороші. У «Дніпра» взагалі шанси хороші і в чемпіонаті. Знову ж, якщо їх не будуть ганяти судді, як минулої весни. У «Динамо», зрозуміло, що найскладніший суперник. Не здивуюся, якщо «Чорноморець» пройде. Може, якщо знову зі стандартів щось придумають. Хоча я хочу, щоб всі пройшли.

Я от не люблю вгадувати, тому що я не знаю складів, не знаю, хто буде грати в «Дніпрі», хто в «Чорноморці», в «Динамо». Ось я зараз знову критикую «Динамо». А як не критикувати. Я ось відкрив календар - і бачу, що «Дніпро» на зборах грає з «Рубіном», «Динамо» Москва, ЦСКА. А з ким грає київське «Динамо»? Не знайдеш навіть таких міст. Або знайдеш, але тільки з лупою. Я розумію, що це прерогатива Блохіна, але все ж...

«Шахтар» я подивився, там більш-менш зі складом зрозуміло, а з цими... Я зараз про склади, а не про те, хто як грає. А «Валенсія» дійсно найсерйозніший суперник. І це не тому, що «Валенсія» на ходу.

Мені от не подобається, коли говорять про весняний футбол. Зараз усі готуються в Іспанії, Туреччині, грають до початку чемпіонату по 15 ігор. Ось, хто не дає зібратися 2 січня? Нас Сабо збирав 2 січня, 3-го ми вже були в Рюйте. А йшли у відпустку ми 10-го грудня. Три тижні відпустки і все. А зараз збирають 15-го і кажуть, що часу не вистачило на підготовку. От я не сумніваюся, що скажуть, мовляв, часу не вистачило!

Переклад - 1927.