«Було звернення ФК «Динамо» до всіх команд еліти, щоб вони дали добро на те, щоб поєдинок «Маріуполь» – «Динамо» таки відбувся. Зараз клуби взяли час на роздуми. Незабаром вони прийдуть до спільної думки і повідомлять про це», – цитує Володимира Генінсона »Команда №1».
Нагадаємо, матч 7 туру УПЛ «Маріуполь» – «Динамо» мав відбутись ще наприкінці серпня, але тоді кияни відмовились їхати на матч через відсутність гарантій безпеки.