«Шахтар не хотів продавати мене за менш ніж 25 мільйонів євро лише тому, що був багатим клубом, а його власник хотів після Кубка УЄФА виграти ще й Лігу чемпіонів (сміється, – прим. «Футбол 24»). Гвардіола зателефонував до мене і сказав, що Барселона хоче підписати зі мною контракт. Казав, що шукає центральних захисників на багато років. Я не міг в це повірити.
Свист на мою адресу на домашньому «Камп Ноу»? Це не є щось таке, що може тебе вбити. Але це просто дивувало мене, адже люди, які тебе підтримують, через якийсь момент починають освистувати. Це особливий клуб.
Трансфер через рік після приходу в Барселону? Я не хотів повертатись у Шахтар. Однак під час останньої розмови Гвардіола пояснив, що я мушу це зробити. Це було нелегко, адже Пеп казав, що завжди був задоволений моєю грою і професіоналізмом. Та й грати за Барсу було моєю мрією.
Зараз я не підтримую контакту з гравцями того складу. Найдовше спілкувався з Максвеллом. Через рік-два отримав також повідомлення від Хаві. Я не граю зараз, 8 років потому, на рівні Піке та Умтіті. Мій етап у Барселоні залишився позаду», – розповів 31-річний українець в ефірі Cadena SER.
Чигринський: «Я не хотів повертатись із «Барселони» в «Шахтар»
Колишній захисник «Шахтаря», «Барселони» і збірної України Дмитро Чигринський розповів, як переходив і покидав каталонський клуб.