Генеральний директор державного концерну «Спортивні арени України» Сергій Сімак розповів про те, як арена готується до проведення першого офіційного поєдинку в 2014-му році і в якому стані знаходиться футбольний газон.
- Радий вітати всіх вже майже на традиційному прес-турі перед початком матчу, а в цей раз і перед початком другої частини сезону. Як ви бачите, футбольний газон, завдяки нашій агрономічної службі, знаходиться у відмінному стані, матч можна проводити хоч прямо зараз. Запевняю вас, до 20-го лютого газон також буде підготовлений на найвищому рівні. Стадіон і всі наші служби працюють у штатному режимі, в касах продаються квитки. Сподіваємося на велику підтримку вболівальників «Динамо».
- Враховуючи політичну ситуацію в країні, чи будуть прийняті безпрецедентні заходи безпеки?
- Поки ми готуємося в штатному режимі і будемо відпрацьовувати це питання з органами внутрішніх справ. Звичайно, певні додаткові заходи безпеки будуть, але я б не назвав їх безпрецедентними.
- Чи будуть пускати на стадіон людей в касках або наколіннікаках з Евромайдана?
- Усі, хто приходить на стадіон стають вболівальниками і ми раді їм усім. Але якщо вони хочуть себе якось проявити - це не до нас, нехай йдуть на Майдан. Тому відповіді немає. Але у нас на стадіоні є спеціально облаштовані камери схову, де можна залишити зайві речі і бути впевненим, що вони будуть у повній цілісності. Так що всіх запрошуємо.
- Яка динаміка продажу квитків на матч? Ви нею задоволені?
- Ми були б задоволені, якби вже були продані всі 70 тисяч квитків. Динаміка звичайна, стандартна, як і в аналогічні періоди минулого року. Сподіваюся, на матчі будуть присутні близько 50 тисяч глядачів.