Нападник «Андерлехта» Лукаш Теодорчик отримав дискваліфікацію на 2 матчі за удар суперника у матчі проти «Брюгге», інформує офіційний сайт бельгійського клубу.
Крім того, екс-форвард «Динамо» повинен сплатити штраф в розмірі 800 євро. Клуб із Брюсселя не став подавати апеляцію, оскільки санкції могли бути більш жорсткими.
Нагадаємо, Теодорчик перейшов до «Андерлехта» з Динамо у 2016 році. В сезоні 2016/17 поляк був справжнім лідером команди, натомість у поточному чемпіонаті забив лише 3 голи.