Марко Девіч: «Будемо готові до матчу з «Динамо»

Динамо Київ 11 Лютого, 06:02 686
Марко Девіч: «Будемо готові до матчу з «Динамо»  | 19-27
Нападник харків’ян прокоментував хід підготовки до другого півкола УПЛ та запевнив, що до матчу з «Динамо» його команда буде в повній «бойовій» готовності.

«Я завжди за хороший спаринг. У нас в Ізраїлі був хороший кубок за участю сильних команд. Тут нам також потрібно зіграти чотири товариські гри з колективами дуже хорошого рівня. Так що це в будь-якому разі піде на користь команді. Матч з «Динамо»? Я впевнений, щоб будемо до нього готові. Тим більше, що до гри в кубку ми зіграємо вже чотири матчі в чемпіонаті і будемо працювати на максимумі своїх можливостей», - цитує Девіча офіційний сайт «Металіста».