- Все нормально, швидко долетіли. Був трохи туман в Києві, а так все супер, - запевнив Мякушко в розмові з каналом «Футбол 1».
- Як проходить адаптація?
- Добре. Багато знайомих хлопців, тому легко адаптувався.
- Штрафні пробиваєте?
- Пробиваю, Додатково відпрацьовую.
- Завтра вийдете на поле?
- Не знаю, подивимося.
- Ваші одноклубники чекають, що ви вийдете ...
- Дякую за підтримку!