Тренер «Ліверпуля» Юрген Клопп розповів про найсильнішого футболіста, з яким працював.
- Найкращий гравець, якого я коли-небудь тренував? Маріо Гетце. Він був неймовірний. Найкращий прогрес, втім, був у Левандовського.
Також Клопп розповів, чому вибрав «Ліверпуль» в якості наступного клубу після «Боруссії»:
- У мене була пропозиція від іншого англійського клубу з історією два роки тому, але я не відчував себе комфортно в плані того, як вони розуміють футбол.
Це мені не сподобалося. Коли «Ліверпуль» зателефонував, не можу пояснити, але це було правильно.