Артем Франков: «Звозити вболівальників автобусами з якогось заводу «Динамо» не хоче»

Динамо Київ 9 Листопада, 17:39 3648
Артем Франков: «Звозити вболівальників автобусами з якогось заводу «Динамо» не хоче» | 19-27
Головний редактор журналу «Футбол» Артем Франков - про те, чому на матчі його улюбленого клубу ходить менше народу, ніж на ігри «Маріуполя».
«Питання відвідуваності мене хвилюють завжди, і я дуже незадоволений тим, як кияни ходять на футбол в цілому. Це сталося не сьогодні, це тягнеться дуже давно - а звозити вболівальників автобусами з якогось заводу клуб не хоче (напевно, правильно, хоча б тому, що заводу у власності немає). Вважаю, це досить очевидно, щоб вимагати з мене ще якісь додаткові фрази з цього приводу», - написав Франков, відповідаючи одному з читачів у своїй конференції на MatchDay.