«Якщо говорити про матчі, за які соромно, то таких чимало. Щоб далеко не ходити - обидва стикові поєдинки зі збірною Франції. У тому числі і перший, незважаючи на нашу перемогу. Зіграв у них дуже погано, сильно незадоволений собою.
Причому, хвилювання не було. Так, відповідальний матч, але скільки таких вже зіграно в кар'єрі! Та й команда у нас хороша, ми гідні були пройти на чемпіонат світу. Просто збірна Франції зіграла найкращий матч за останні роки. Я дивився багато їх ігор, але в жодній вони так здорово не виглядали.
Занадто рано повірили в успіх. Після першого матчу вирішили, що нам все легко дасться, заздалегідь почали святкувати. Не були готові гризти землю за результат. Ні агресії, ні злості. Всі якісь спустошені. А суперник, навпаки, розлютився - і на нас, і на себе», - цитує Шевчука газета «Спорт-Експрес».