«Динамо» зіграє з ФК «Президентський полк»

Динамо Київ 10 Листопада, 16:10 1342
«Динамо» зіграє з ФК «Президентський полк» | 19-27
Паузу в листопадовому календарі матчів, пов'язану з проведенням матчів національних збірних, «Динамо» заповнить контрольним поєдинком з ФК «Президентський полк».

У звітній зустрічі за «Динамо» зіграють футболісти першого і молодіжного складів, отримавши необхідну ігрову практику.

Серйозно готується до відповідальної зустрічі на найвищому рівні і ФК «Президентський полк». 2017 рік став для команди вкрай успішним, вона перемогла у Всеукраїнській футбольній Лізі учасників АТО (на фото) та стала володарем Кубка Героїв АТО! Ці два престижних турніри проводяться під егідою Федерації футболу учасників АТО.



Поєдинок «Динамо» - ФК «Президентський полк» відбудеться 11 листопада, в суботу, на поле №7 НТБ «Динамо» в Чапаєвці. Початок о 13:00.

Запрошуються вболівальники, вхід вільний!