Асистент Олега Блохіна Сергій Ребров заявив, що «Валенсія» вже давно перебуває під мікроскопом київського «Динамо».
- У нас є вся інформація по «Валенсії». Я їздив дивитися гру з «Малагою», також інші ігри дивився по телевізору. Ще планую відвідати матч з «Севільєю», який буде в ці вихідні на виїзді.
Інформації достатньо. Головне - правильно нею розпорядитися, - сказав Ребров в ефірі програми Футбол NEWS.