Експерт оцінив суперників українських команд у Лізі Європи

Динамо Київ 11 Лютого, 11:50 1177
Експерт оцінив суперників українських команд у Лізі Європи    | 19-27
Олег Саленко вважає, що сама непередбачувана зараз «Валенсія»

Олег Саленко вважає, що сама непередбачувана зараз «Валенсія»

Наступного тижня відразу чотири наших клуби зіграють у Лізі Європи. «Динамо» зустрінеться із «Валенсією», «Дніпро» з «Тоттенхемом», «Чорноморець» з «Ліоном», а «Шахтар» - з «Вікторією». Найменше інформації зараз про чехів, які перед гірниками не провели жодного офіційного матчу. Про всі ці команди, окрім «Вікторії», ми розпитали у екс-форварда київського «Динамо» та іспанської «Валенсії» Олега Саленка. Нагадаємо, що Олег Саленко захищав кольори «валенсійців» протягом 1994-95 сезону. Провів 25 матчів та відзначився сімома забитими м`ячами.

«У «Валенсії» зараз йде перебудова, зроблена ставка на молодих. І це вже дає результат, складається гра. Коли у команди тільки починає виходити - це цікавий період. У тому році з ними було б грати набагато легше. Зараз це вже інший колектив. Але він все ще залишається загадкою».

«Передбачити гру «Тоттенхема» дуже непросто, кожен матч різний. Нехай навіть у «шпор» і злагоджений склад. У будь-якому разі, це команда, яка не опускається нижче свого рівня. Якщо говорити про особливості, то пропустивши, вона часто відкривається і тоді їй можна забивати ще п'ять м'ячів. А от якщо «Тоттенхем» повів у рахунку, тоді впоратися з ним вже набагато складніше».

«Ліон» вже не той, що був кілька років тому. Але для «Чорноморця» це все одно дуже серйозний суперник. Команда досить пристойна, якраз рівня Ліги Європи. До того ж, з амбітними завданнями в єврокубках».