Олександр Рибка: «Все болить, постійно відчуваєш якийсь дискомфорт»

Динамо Київ 11 Лютого, 12:12 1285
Олександр Рибка: «Все болить, постійно відчуваєш якийсь дискомфорт»          | 19-27
Воротар київського «Динамо» Олександр Рибка розповів про те, як проходять збори команди в Іспанії.

Воротар київського «Динамо» Олександр Рибка розповів, як проходять збори команди в Іспанії.

«Все болить. Усі м'язи тягнуть. Постійно відчуваєш якийсь дискомфорт. Але це нормально, це ж збори. Йде нормальний процес», - сказав Рибка в інтерв'ю телеканалу «Футбол 1».

Також Олександр прокоментував близькість таборів «Дніпра» та «Динамо», адже дніпряни також проводять свої збори в Марбельї.

«Ми ж не на курорті зустрілись, а на зборах. Ми лише перекинулись кількома словами. Зараз всі під навантаженнями, всім важко, тому часу для спілкування особливо немає», - завершив Олександр.