Головний тренер київського «Динамо» Олег Блохін - про підготовку до матчу з Валенсією.
«На перших зборах ми набігали кілометраж. Це була чиста витривалість після відпустки, але я вважаю, що чим більше спарингів, тим краще. Хоча ми ще не перейшли на ту систему, як в «Шахтарі». У них більш вибудувана ця система, вони більше спарингів грають і за рахунок ігор підготовляються до чемпіонату. Ну, думаю, ми десь взяли щось від них. Подивимося».
Олег Блохін не скаржиться, але і не приховує, що за 10 днів до матчу із Валенсією у «Динамо» відчутні кадрові втрати.
«Я вже чув такі розмови, мовляв, Блохін зараз буде розповідати і скаржитися на той факт, що Мбокані і Ярмоленко не зіграють з «Валенсією». Вони не грають від самого початку зборів. Ми готували команду без Мбокані і Ярмоленка. Інша справа, що є проблеми у Хачеріді та Ленса. Це так», - сказав Блохін в інтерв'ю телеканалу «Футбол 1».