«Динамо» U-17 на виїзді зіграло унічию із «Шахтарем»

Динамо Київ 11 Листопада, 12:01 840
«Динамо» U-17 на виїзді зіграло унічию із «Шахтарем» | 19-27
У суботу відбулися календарні поєдинки 11-го туру серед команд вищої ліги ДЮФЛ.

Найстарша академічна група «Динамо» U-17 на виїзді зустрічалося із донецьким «Шахтарем». Підопічні Юрія Дмитруліна та Сергія Процюка у рівній, безкомпромісній грі з великою кількістю боротьби задовольнилися нічиєю 0:0.

Відзначимо, що після десяти проведених матчів наша команда із 24 очками іде на першому місці у турнірній таблиці та має гру в запасі.