Найстарша академічна група «Динамо» U-17 на виїзді зустрічалося із донецьким «Шахтарем». Підопічні Юрія Дмитруліна та Сергія Процюка у рівній, безкомпромісній грі з великою кількістю боротьби задовольнилися нічиєю 0:0.
Відзначимо, що після десяти проведених матчів наша команда із 24 очками іде на першому місці у турнірній таблиці та має гру в запасі.