"Думаю, ми заслуговували на перемогу. Добре грали, суперник майже нічого не створив. Ми більше атакували, а вони хотіли грати на контратаках використовуючи швидкісних футболістів. Але наші гравці теж швидкі.
Сьогодні нам треба було забезпечувати вихід на чемпіонат світу. Та всеодно, вважаю, що ми гідно зіграли. Думаю, тренер задоволений. Певно, у Англії тепер складніші матчі.
Штрафний у моєму виконанні? Повтор покаже, не знаю, чи залетів би м'яч у ворота.
Я задоволений нічиєю. Тепер ситуація стала ще цікавішою: всі один одному наступають на п'яти.