У сезоні 1995/1996 «Динамо» під керівництвом Йожефа Сабо виграло золотий «дубль» — чемпіонат та Кубок України. Однак «біло-сині» повністю провалили єврокубковий сезон, після чого керівництво вкотре звернулося до Валерія Лобановського з пропозицією повернутися.
У січні 1997 року в історії київського «Динамо» стався переломний момент, адже у клуб все-таки повернувся Валерій Васильович. Під керівництвом легендарного наставника команда у тому році перемогла у чемпіонаті України. У шостому розіграші першості країни кияни на 11 очок випередили найближчого переслідувача – донецький «Шахтар». Для Лобановського це чемпіонство стало першими у чемпіонаті незалежної України.
З того часу пройшов 21 рік. Життя футболістів після завершення кар'єри склалося по-різному, однак майже всі перевірили свої сили у тренерській справі, більше того – чимало динамівців продовжує працювати у структурі київського клубу.


















Павліна Супрунюк