- Лозанну «Динамо» виграє. Були б ФФУ більш далекоглядними, то обіграли все на користь перегравання. Не вперше ж регламент трактувати як завгодно, - написав Шуфрич.

- Лозанну «Динамо» виграє. Були б ФФУ більш далекоглядними, то обіграли все на користь перегравання. Не вперше ж регламент трактувати як завгодно, - написав Шуфрич.
