Про це повідомив головний тренер команди Сергій Лавриненко.
«За п’ять турів до завершення осінньої частини змагань президент пообіцяв премію у розмірі мільйон гривень, якщо наберемо більш як 11 очок. Із завданням ми впоралися, тому сьогодні обіцяний бонус уже отримали.
За весь час моєї роботи президент завжди виконував свої обіцянки, футболісти знають, що слова президента – завжди закон. Та й в цілому зарплатня завжди виплачується вчасно, а інколи і раніше на кілька днів. Звідси й результат команди», – цитує Сергія Лавриненка офіційний сайт «Інгульця».
Зауважимо, що після 22 матчів «Інгулець» має у своєму активі 45 залікових пунктів та знаходиться на 3 сходинці Першої ліги чемпіонату України.