Відомий український коментатор на своїй конференції на сайті matchday.com.ua відповів на чергові запитання стосовно столичного клубу.
- Як ви думаєте, чи не застарий весь менеджмент київського «Динамо»? Можливо, варто поміняти всіх, починаючи з верхівки як, наприклад, зробив донецький «Шахтар»?
- Оцінювати роботу менеджменту повинен президент. Мені важко на це питання відповісти.
- Як ви вважаєте, чи може Б'єлса показати нашим великим динамівцям, як треба розвиватися і тренувати?
- Б'єлса в «Динамо» - це було б, як мінімум, цікаво.
Нагадаємо, що за інформацією оглядача порталу Lancе TV Бенджаміна Бекка, аргентинський тренер має багатомільйонну пропозицію від київського «Динамо».