Віктор Вацко: Б′єлса в «Динамо» - це було б, як мінімум, цікаво»

Динамо Київ 12 Лютого, 09:24 1978
Віктор Вацко: Б′єлса в «Динамо» - це було б, як мінімум, цікаво»   | 19-27
Відомий український коментатор на своїй конференції на сайті matchday.com.ua відповів на чергові запитання стосовно столичного клубу.

Відомий український коментатор на своїй конференції на сайті matchday.com.ua відповів на чергові запитання стосовно столичного клубу.

- Як ви думаєте, чи не застарий весь менеджмент київського «Динамо»? Можливо, варто поміняти всіх, починаючи з верхівки як, наприклад, зробив донецький «Шахтар»?

- Оцінювати роботу менеджменту повинен президент. Мені важко на це питання відповісти.

- Як ви вважаєте, чи може Б'єлса показати нашим великим динамівцям, як треба розвиватися і тренувати?

- Б'єлса в «Динамо» - це було б, як мінімум, цікаво.

Нагадаємо, що за інформацією оглядача порталу Lancе TV Бенджаміна Бекка, аргентинський тренер має багатомільйонну пропозицію від київського «Динамо».