Богуш: Президент поставив завдання - потрапляння в єврокубки

Футбол України 12 Лютого, 14:08 949
Богуш: Президент поставив завдання - потрапляння в єврокубки  | 19-27
Новачок «Ворскли» Станіслав Богуш розповів про тренування з полтавською командою і про цілі на сезон.

Новачок «Ворскли» Станіслав Богуш розповів про тренування з полтавською командою і про цілі на сезон.

"Мені було цікаво, як себе поведе організм. Поки, слава Богу, навантаження витримую і не пропустив жодного тренування, тому сподіваюся, що і далі все буде добре.

Погодившись на пропозицію «Ворскли», вважаю, що ні в чому не втратив, а, дасть Бог, і набуду. Тому я радий, що перебуваю тут.

Приїжджав президент, позначив нам завдання - це потрапляння в єврокубки. Будемо намагатися його виконувати, у команди для цього є можливості. Головне - супроводжує удача», - сказав Богуш.