Поразка «Олександрії» у 16-му турі української Прем'єр-ліги стала для донецького «Шахтаря» лише шостою в поточному календарному році. Що цікаво, п'ять із них команда Паулу Фонсеки зазнала на номінально домашній арені в Харкові.
Окрім «Олександрії», з «Металіста» із трьома очками виїжджали «Сельта» в Лізі Європи (0:2), «Чорноморець» (1:2) та «Динамо» (2:3 і 0:1) в чемпіонаті країни. Єдиної гостьової поразки 2017-го «гірники» зазнали в Манчестері, де поступилися на старті поточної Ліги чемпіонів «Сіті» (0:2).
Всього в поточному році донеччани провели 40 матчів (без урахування технічної перемоги в Кубку над «Полтавою»), з яких 28 виявилися переможними, ще 6 завершилися внічию.
Нагадаємо, що матч «Шахтар» - «Олександрія» завершився з рахунком 1:2. На дубль Артема Поляруса «гірники» відповіли лише голом Бернарда.